לנכסים בלעדיים נוספים - לחץ כאן

מוזיאונים ותיאטרון

המוזיאונים והתאטראות הטובים בתל אביב

הבימה

הבימה

תיאטרון הבימה בתל אביב הוא התיאטרון הלאומי של ישראל. תיאטרון הבימה הוקם לראשונה בשנת 1912 בוורשה במקור נוסד מאוחר יותר בשנת 1913 במוסקבה. מייסדיו נחום צמח, אהרון בסקין וחנה רובינא. הבימה כבר נחשב התיאטרון הלאומי של ישראל באופן רשמי מאז 1958, השנה שבה קיבלה את פרס ישראל לתיאטרון.

תל אביב

מוזיאון ארץ ישראל

מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, הינו מוזיאון רב-תחומי המתמקד בהיסטוריה ובתרבות של ישראל באמצעות תערוכות קבועות ומתחלפות מקיף בתחומים מגוונים של ארכאולוגיה, אתנוגרפיה, דואר בולאות, פולקלור, יודאיקה, מלאכות מסורתיות, ואמנות עממית, היסטוריה תרבותית וזהות מקומית.

ביאליק

מוזיאון ביאליק

מוזיאון ביאליק הוא ביתו של המשורר העברי המודרני הגדול הראשון, חיים נחמן ביאליק. אמנם זה קצת קשה להבין את השירים שלו אם אתה לא מדבר עברית או יידיש, קצת מידע הוא באנגלית, האווירה והריהוט במוזיאון מנסים לתת תובנה טובה לחיים בתל אביב במהלך 1920 עבור עולים האירופי תרבותי.

תיאטרון הקמארי

תיאטרון הקאמרי

תיאטרון הקאמרי, התיאטרון העירוני בתל אביב, נוסד בשנת 1944. זה נחשב התיאטרון הגדול והפורה ביותר בישראל. בכל שנה בתיאטרון הקאמרי עולות עד עשר הפקות חדשות, יחד עם עשרים הפקות מעונות קודמות. התיאטרון ממוקם במרכז תל אביב.

מוזיאון תל אביב לאומנות

מוזיאון תל אביב

מוזיאון תל אביב נוסד בשנת 1932 על ידי ראש העיר הראשון של תל אביב, מאיר דיזנגוף, בביתו הפרטי בשדרות רוטשילד. המוזיאון שהיה אוסף, אשר במקור כלל רק כמה עשרות פריטים, גדל בהתמדה – במידה רבה באמצעות תרומות נדיבות ידי אספנים ואמנים, ובזכות המסירות והתמיכה של הוועדות המקומיות ובינלאומיות והחברים של המוזיאון.

בית התפוצות

בית התפוצות

בית התפוצות, מוזיאון העם היהודי, ממוקם בקמפוס היפה של אוניברסיטת תל אביב, הוא יותר מאשר המוזיאון, הוא ייחודי וסמלי עבור הקהילה היהודית בישראל וברחבי העולם ומספר את סיפורו של העם היהודי לאורך ההיסטוריה שלו. המבקרים מוזמנים לסייר בתערוכות מגוונות ולגלות את הדרכים הרבות שבהן הם חלק מהסיפור.

מוזיאון הפלמ"ח

מוזיאון הפלמ"ח

בלב תל אביב, שוכן אחד המוזיאונים היפים ביותר בישראל. מוזיאון מרשים ומהנה ומלא בחומר המספר את סיפורו של ארגון הפלמ”ח הידוע גם בתור החיילים הטובים ביותר של ההגנה. יש שיגידו שמוזיאון הפלמ”ח הוא המוזיאון הטוב ביותר בתל אביב.

היי, מחפשים נכס להשכרה או לקניה?

נתחיל במיקום, על מה חשבתם?

סמנו את המיקום המועדף עליכם

מעולה... מה התקציב בש"ח?

בחרו טווח מחירים רצוי

אוקי, באיזה גודל?

כמעט סיימנו (: איך יוצרים אתכם קשר?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עם הצעה מותאמת אישית

    תודה על פנייתך, נשוב אלייך בהקדם.