משרד PREMIUM TLV מוביל את שיווק דירות היוקרה בתל אביב עם מכירות של 200 עד 300 מיליון ש"ח מידי שנה.

משרד  PREMIUM TLV מקבוצת נדל”ן פלוס שהוקמה לפני כ-30 שנה על ידי שלומי בן ישי, הינה סוכנות בוטיק איכותית אשר מתמחה בשיווק דירות יוקרה בלב תל אביב בכלל ובצפון הישן בפרט. פרימיום תל אביב מתמחה בשיווק בלעדי של פרויקטים חדשים עבור קבלנים ויזמים שבונים בצפון הישן של תל אביב. פרימיום ת”א מעניקה ללקוחותיה שירות אישי וייחודי בדרך לרכישת הדירה החדשה שלהם בתל אביב.

השירות האישי והייחודי נקרא “שירות פרימיום” שמתחיל בלימוד צרכי הלקוחות וממשיך בעדכון ראשוני ללקוחות אודות כל פרויקט חדש שמשווקת החברה תוך קבלת מחירי PRE-SALE ללקוחות הפרימיום.

שירות הפרימיום שמעניקה החברה כולל בין היתר, ליווי של אדריכלית לעיצוב פנים של הדירה , שיחת יעוץ משפטי ומיסויי עם אחד מעורכי הדין המובילים בארץ שעובדים עם החברה, ארגון מימון לרכישת דירת הפרימיום החדשה שלכם.

פרימיום תל אביב מציעה מגוון רחב של נכסי יוקרה בשיווק בלעדי בעיר תל אביב , עיר הפרימיום של ישראל .
אנו מתמחים ומתמקדים באזור הצפון הישן , שכונת בזל ומרכז תל אביב.

דירות פרימיום למכירה החל מ-6 מיליון ₪ עד 50 מיליון ₪ ודירות פרימיום להשכרה החל מ-15,000 ₪ עד 100,000 ₪ לחודש. 

בשנה האחרונה מכרנו בין היתר, דירה חדשה בפרויקט בן נון 49 במתחם בזל ב 10,600,000 ש”ח, דירת נוף לים בשדרות רוטשילד ב 44,000,000 ש”ח, דירת גן במרכז תל אביב במחיר 8,100,000 ש”ח, פנטהאוז במתחם בזל במחיר 11,700,000 ש”ח ודירה יוקרתית במגדל אסותא המבוקש במחיר 16,000,000 ש”ח.

תהליך העבודה שלנו קפדני ביותר אשר נבנה במהלך של 30 שנה של ניסיון מוצלח לפיו אנו מאמינים שהדרך הארוכה היא הדרך הקצרה ביותר והטובה ביותר בסופו של דבר.

אנו מייצגים את מיטב הקבלנים והיזמים שבונים פרויקטים חדשים בתל אביב . אנו מכירים את שוק דירות היוקרה בתל אביב באופן מושלם ומבצעים אחת לרבעון סקר היצע וביקוש המגדיר מחדש את מחירי השוק.

אנו מייצגים לקוחות עשירים מחו”ל לצד מיטב עשירי ישראל המחפשים לרכוש דירות פרימיום בתל אביב היפה והמתפתחת.

נשמח להכיר גם אותך ולעזור לך למצוא את דירת הפרימיום החדשה שלך, בין אם זה פנטהאוז יוקרתי, דירת גן חדשה , וילה פרטית או דירה להשקעה.

ממליצים עלינו

דברו איתנו

Talk to us