מהו שירות פרימיום?

פרימיום תל אביב מקבוצת נדל"ן פלוס שהוקמה לפני למעלה מ-25 שנים על ידי שלומי בן ישי,

הינה סוכנות בוטיק איכותית אשר מתמחה בשיווק דירות יוקרה בלב תל אביב בכלל ובצפון הישן בפרט .

פרימיום תל אביב מתמחה בשיווק פרויקטים חדשים בשיווק בלעדי עבור קבלנים ויזמים שבונים בצפון הישן של תל אביב.

פרימיום ת"א  מעניקה ללקוחות הפרימיום שלה , שירות אישי וייחודי בדרך לרכישת דירת הפרימיום החדשה שלהם בתל אביב .

השירות האישי והייחודי נקרא שירות פרימיום שמתחיל בלימוד צרכי הלקוחות וממשיך בעדכון ראשוני ללקוחות אודות כל פרויקט בלעדי חדש שמשווקת החברה תוך קבלת מחירי PRE-SALE ללקוחות הפרימיום.

שירות הפרימיום שמעניקה החברה כולל בין היתר,  ליווי של אדריכלית לעיצוב פנים של הדירה , שיחת יעוץ משפטי ומיסויי עם אחד מעורכי הדין המובילים בארץ שעובדים עם החברה, ארגון מימון לרכישת דירת הפרימיום החדשה שלכם  .

פרימיום תל אביב מציעה מגוון רחב של נכסי יוקרה בשיווק בלעדי בעיר תל אביב , עיר הפרימיום של ישראל .  אנו מתמחים ומתמקדים באזור הצפון הישן , שכונת בזל ומרכז תל אביב.

דירות פרימיום למכירה החל מ-6 מיליון ₪ עד 36 מיליון ₪

ודירות פרימיום להשכרה החל מ-15,000 ₪ עד 100,000 ₪ לחודש.

בשנה האחרונה מכרנו בין היתר , דירה חדשה בפרויקט בן נון 49 במתחם בזל ב 10,600,000 ש"ח, דירת נוף לים בשדרות רוטשילד ב 44,000,000 ש"ח, דירת גן במרכז תל אביב במחיר 7,000,000 ש"ח , פנטהאוז במתחם בזל במחיר 11,700,000 ש"ח  ודירה יוקרתית במגדל אסותא המבוקש במחיר 9,000,000 ש"ח.

תהליך העבודה שלנו קפדני ביותר אשר נבנה במהלך של למעלה מ-25 שנה של ניסיון מוצלח לפיו אנו מאמינים שהדרך הארוכה היא הדרך הקצרה ביותר והטובה ביותר בסופו של דבר .

אנו מייצגים את מיטב הקבלנים והיזמים שבונים פרויקטים חדשים בתל אביב . אנו מכירים את שוק דירות היוקרה בתל אביב באופן מושלם ומבצעים אחת לרבעון סקר היצע וביקוש המגדיר מחדש את מחירי השוק .

אנו מייצגים לקוחות עשירים מחו"ל לצד מיטב עשירי ישראל המחפשים לרכוש דירות פרימיום בתל אביב היפה והמתפתחת.

נשמח להכיר גם אותך ולעזור לך למצוא את דירת הפרימיום החדשה שלך , בין אם זה פנטהאוז יוקרתי, דירת גן חדשה , וילה פרטית או דירה להשקעה.

כתיבת תגובה